Svijet ljubimaca
Početna - Forum - Foto album - Linkovi - Traži - Česta pitanja (FAQ) - REGISTRACIJA - PRIJAVA
Štene i noć
Na stranicu 1, 2  Slijedeće

Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Uzgajanje i njega štenadi Ispis na printer
Vidi prethodnu temu :: Vidi slijedeću temu  
Autor Poruka
dunja1205

Moderator
Moderator

Registriran: 14 Velj 2006

PorukaPoslano: Nedjelja 28.05.2006. 20:46    Subject: Štene i noć Odgovor sa citatom

Koliko stenci spavaju, da li je stvarno istina da su retriveri i labradori velike spavalice, trebam li ga voditi da piski il kaki u neka doba noci ili kako???? mislim period od 2-3 mjeseca
Na VRH
mirela5

Forumski ovisnik
Forumski ovisnik

Registriran: 29 Tra 2006

PorukaPoslano: Ponedjeljak 29.05.2006. 8:04    Subject: Odgovor sa citatom

Štenci malte ne non stop spavaju bez obzira na pasminu.
Ustvari samo se probude kad su gladni i kad im se piški i onda se u međuvremenu i poigraju sa nama.
Ako želiš naučiti štenca da ide vani piškiti, vodi ga vani čim pojede klopu ili čim se probudi.
Jako je važno ne buditi štence često, jer oni nemaju osjećaj za umor, pa neznaju kad bi se trebali odmoriti, nego se stalno igraju a to može imati različite posljedice.

Neka drugi nadodaju još.
Pozdrav
dari

Pričalica
Pričalica

Registriran: 28 Velj 2006

PorukaPoslano: Ponedjeljak 29.05.2006. 9:35    Subject: Odgovor sa citatom

Moj je bio vec naucen na novinu da obavlja nuzdu, tako da sam mu i u sobu gdje spava s nama stavila novinu. Vrlo brzo je poceo trpiti preko noci. Vazno je nauciti ga gdje smije obavljati. Vodi ga van prije spavanja i odmah ujutro kad se probudi. Shvatit ce brzo kako i gdje treba Wink

Moderator
Moderator

Registriran: 14 Velj 2006

PorukaPoslano: Ponedjeljak 29.05.2006. 15:07    Subject: Odgovor sa citatom

Ok, hvala:)
Na VRH
Lucky

Pričalica
Pričalica

Registriran: 28 Pro 2006

PorukaPoslano: Četvrtak 28.12.2006. 14:54    Subject: Odgovor sa citatom

Znaci tako treba sto se obavljanje nuzde tice....A ja imam jos jedno pitanjce kada se radi o stencima i noci.. Smile Budi se 3 puta u toku noci i to ne samo da piski nego da gricka, da mljacka, da cak i zalaje, budi nas, trci po stanu...Vec par noci ne spavamo...nije mi problem ustati rano ujutu da ga vodim u setnju ali kada me probudi i u 1 i u 3 i u 6....e onda poludim...Ne znam kako nauciti ga da nacu bude miran....Spava 2-3 sata i onda bi se igrao....Mozda neko ima neki koristan savet ili je to ponasanje sasvim normalno i vremenom prestaje.....

hvala.... Smile
Na VRH
mirela5

Forumski ovisnik
Forumski ovisnik

Registriran: 29 Tra 2006

PorukaPoslano: Subota 30.12.2006. 18:07    Subject: Odgovor sa citatom

Možda da mu staviš par plšanih igračkica ili šta već voli na mjesto gdje spava, pa nek se s tim igra umjesto da vas budi, a možda ćeš baš snjima i spavati.

Probaj, al u svakom slučaju to je samo dok su mali.

Ja svoju kujicu moram ujutro budit da ju izvedem prije posla, ta je veća spavalica od mene sada
Sretno
Lucky

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Subota 30.12.2006. 18:44    Subject: Odgovor sa citatom

Hvala Mirela...probacu sa igrackama...Laknulo mi je kad si rekla da je tako samo dok su mali..jer sam se uplasila da za nas vise nama normalnog spavanja.... Very Happy Uf....Ustanem ja, nije mi tesko ali ipak kad budem radila trebace mi sna....A i muz kad ode na posao pitaju ga da li imamo bebu kad je tako ne ispavan Smile Smile I imamo.....
Na VRH
Lucky

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Utorak 02.01.2007. 9:33    Subject: Odgovor sa citatom

Sad sam na ovom forumu (ne znam taacno koja tema) procitala da mu ne dam spavati od 6 navece do 10 sati....Da bi bio mirniji nocu....Moram to probati, mada mi ga je zao.... Tuzan Ali zao je i mene same kad se budim 3,4 puta nocu da bi se igrala sa njim....Moram ga navici da nocu spava....ili da jednostavno bude tisi.... Smile
Na VRH
Gost

PorukaPoslano: Četvrtak 04.01.2007. 19:24    Subject: Odgovor sa citatom

Pozdrav svima! Ja bi ti preporučio da psa odvedeš u malo dužu šetnju i na istrčavanje malo prije spavanja. Ja imam dva mj i tri tjedna staru labradoricu i kod nje to pali. Izdivlja se i onda spava kao beba.
Na VRH
Lucky

Pričalica
Pričalica

PorukaPoslano: Petak 05.01.2007. 9:05    Subject: Odgovor sa citatom

Da znas da sam to probala preksinoc i upalilo je! Spavao je ko beba(osim sto se budio da piski), nije nas budio, bio je miran cele noci... Sad praktikujem da se preko dana istrci sto vise moze...Sinoc je je duuuugo setao i igrao se sa ostalim kucama u parku, plus to je dobio vakcinu...Nisam ga cula nocas...prosto sam se zabrinula sto mu je Big smjesak ....Ali bogu hvala...samo je bio premoren...Hehe....

Hvala na savetu...koristan je.... Smile
Na VRH
beppa

Početnik
Početnik

Registriran: 09 Lip 2008

PorukaPoslano: Ponedjeljak 09.06.2008. 7:32    Subject: Odgovor sa citatom

Pozdrav ljudi...imam novog kucnog ljubimca ...pasmina baset...ime Cindy..
Curica je preslatka samo sto imam s njom problema jer eto sad je treci dan kod mene...a mene svako jutro docekaju tri lijepe hrpice na raznim mjesima za cistiti...recite kako da ja tome doskocim.
A drugi veci problem je taj sto imam i macu koja ima tri mala macica i kad vidi da joj se Cindy priblizava sikce....pruza pandze...kako da ja taj veliki problem rjesim???
Na VRH
PetraL
Opomena : 2

Forumski ovisnik
Forumski ovisnik

Registriran: 26 Velj 2008

PorukaPoslano: Ponedjeljak 09.06.2008. 8:13    Subject: Odgovor sa citatom

beppa piše:
Pozdrav ljudi...imam novog kucnog ljubimca ...pasmina baset...ime Cindy..
Curica je preslatka samo sto imam s njom problema jer eto sad je treci dan kod mene...a mene svako jutro docekaju tri lijepe hrpice na raznim mjesima za cistiti...recite kako da ja tome doskocim.
A drugi veci problem je taj sto imam i macu koja ima tri mala macica i kad vidi da joj se Cindy priblizava sikce....pruza pandze...kako da ja taj veliki problem rjesim???

pozdrav!
Cindy svaku večer oko devet navečer vodi kakiti,tako sam ja svoju!
a kad poraste naučit će trpiti!
a maca je u tebe starosjedilac i ne želi da joj ko dira mačiće pa se brani!
bok!
KLIKNITE OVAJ LINK!!!!
Nece van nista bit!
http://s2.ba.gladiatus.org/game/c.php?uid=61974
Na VRH
beppa

Početnik
Početnik

Registriran: 09 Lip 2008

PorukaPoslano: Ponedjeljak 09.06.2008. 10:59    Subject: Odgovor sa citatom

ma to je ok...ali bojim se da maca nesto ne napravi maloj Cindy! BTW imam ja i bernardinku staru 8 godina koja je normalno prihvatila Cindy i macu ali ova me muci strasno!
Na VRH
mickopi

Početnik
Početnik

Registriran: 18 Velj 2008

PorukaPoslano: Ponedjeljak 09.06.2008. 12:22    Subject: Odgovor sa citatom

dari piše:
Moj je bio vec naucen na novinu da obavlja nuzdu, tako da sam mu i u sobu gdje spava s nama stavila novinu. Vrlo brzo je poceo trpiti preko noci. Vazno je nauciti ga gdje smije obavljati. Vodi ga van prije spavanja i odmah ujutro kad se probudi. Shvatit ce brzo kako i gdje treba Wink

Blago tebi ,što ti je pas naučio piškiti na novine,moj nikako neče već sam lagano na rubu živaca.Jednostano on se čučne i to je to,njemu je žao zbog toga,ali do novina dođi nema šanse.
Na VRH
Dundac

Registriran: 02 Velj 2009

PorukaPoslano: Ponedjeljak 02.02.2009. 14:17    Subject: Odgovor sa citatom

Pozdrav svima! Imam 4,5 mjesečnu kujicu - kineski kukmasti powderpuff, 5 dana je kod mene. I prva 4 dana je bila super. Izvodila sam ju 4 - 5 puta na dan, vani je obavila što je trebala, noć je prespavala...ali sada mi je počela između izlazaka mokrit po stanu, i to ne na pelenu nego gdje stigne. Šta da radim? Da li će ju to proći samo od sebe ili ju moramo dresirati, kazniti kad to napravi? I ako da, KAKO?
Na VRH
Prikaži prethodne poruke:   
Pošaljite novu temu   Odgovor na temu    Forum -> Uzgajanje i njega štenadi Vrijeme: (CET) Zagreb, Rome, Paris
Pošalji članak na email

Na stranicu 1, 2  Slijedeće
Strana 1 od 2

Idi na:  
Ne možete poslati novu temu
Ne možete odgovoriti na temu
Ne možete urediti Vaše poruke
Ne možete brisati poruke
Ne možete glasovati na anketama

Opći uvjeti korištenja foruma